POMORSKIE POTYCZKI KARPIOWE
Dodane przez Piotrek dnia 19 maj 2018 00:00
POMORSKIE POTYCZKI KARPIOWE j. MIŁOSZEWSKIE 2018


Rozszerzona zawartość newsa

Styczeń a może luty dokładnie już nie pamiętam, kiedy to nieoczekiwanie otrzymałem propozycję startu w Pomorskich Mistrzostwach Karpiowych na jeziorze Miłoszewskie. Zadowolenie z tego wyróżnienia stało się rzeczywistością 9-go maja 2018 r w trakcie losowania na tych, że potyczkach. Nie znałem tej wody posiadałem jedynie kilka szczątkowych informacji jak można mniej więcej ogarniać temat próby podjęcia walki z Miłoszewskimi karpiami.
Razem z kompanem Damianem Radomskim i klubowym kolegą Krzysztofem Kubiakiem i jego współtowarzyszem zawodów Sebastianem Szczotem życzyliśmy sobie wspólnie najlepszych wyników, po czym udaliśmy się na swoje stanowiska. Nam trafił się nr 38, Krzyśkowi 20.Do boju! Krzyś szaleje w ciągu pierwszych godzin „20”-ka łowi pięć ryb. Poszli ostro.
Mijały godziny nawet kilkanaście no ponad, kilkadziesiąt kiedy odwraca się wiatr i daje nam pierwsze brania. Potem następne i następne, ale tylko Damianowi, bo ja albo spinam rybę albo a właściwe nie albo, bo ciągle doławiam leszcze. (potrafią odwalić roladę)Mógłbym pisać i pisać jak tam było, lecz wiem, że każdy dąży do wyników. Ja z Damianem z wynikiem 98 kg zajęliśmy nieszczęsne czwarte miejsce gdzie do szczęścia (3 miejsca) zabrakło nam niespełna 5 kg Z wynikiem 66,2 kg Krzysztof z Sebastianem zajęli szóste miejsce.
Kilka fotek z tej eskapady

Dziękuję wszystkim tym, którzy przyczynili się do tego, że mogłem gościć nad tą wodą. Super właściciele, super ekipa super atmosfera.
To to jak wielka rodzina.
Może jeszcze kiedyś będę miał tą przyjemność odwiedzenia tej uroczej wody.


Tu tworzy się historia, krótka relacja filmowa - klikaj.